O nás

2003-2013 10 let autorizovaný distributor a servis INGERSOLL-RAND

Společnost MAVE Plus byla založena v roce 1995 jako obchodní společnost zabývající se prodejem sortimentu pro vybavení autoservisů a pneuservisů. Vzhledem k rostoucím požadavkům ze stran zákazníků jsme hledali dodavatele pístových a šroubových kompresorů pro oblast řemesla a průmyslu. Po selekci značek na českém trhu jsme navázali spolupráci se společností KAESER KOMPRESSOREN, čímž se postupně měnilo zaměření do industriálního sektoru.

V roce 1998 se souběžně s kompresory vyvíjelo oddělení industriálního pneumatického nářadí značek Ingersoll Rand a Fiam. Vzhledem k úspěchům v prodeji jsme do roku 2002 vstoupili jako přímý dovozce nářadí Ingersoll Rand pro Českou republiku. Tímto krokem jsme dále rozšířili sortiment o nové produkty IR, především elektricky řízené utahováky a montážní vřetena.

V současné době jsme společnost zaměřená na dodávky a prodej průmyslového nářadí a kompresorů. Cílem naší společnosti není jen uspět v prodeji, ale nabídnout zákazníkům kompletnost služeb a zázemí. Jedná se o návrhy technického řešení u nových projektů, poradenský servis, předvedení a zapůjčení nářadí pro testování, měření kroutících momentů.

S rozvojem společnosti vzniklo i značkové servisní středisko pro záruční a pozáruční servis, kontrola nářadí a kompresorů dle provozních hodin nebo v pravidelných servisních intervalech na základě individuálních servisních smluv se zákazníkem. Provádíme produktová školení přímo u zákazníka nebo v naší společnosti. Nedílnou součástí činnosti jsou montáže technologických celků, tj. kompresorových stanic formou na klíč nebo pouze dílčích technologií v oblasti tlakového vzduchu.

Postupem času jsme si vytvořili na českém trhu pevnou pozici s produkty a službami, kterými oslovujeme naše zákazníky v různých oblastech průmyslu.

Produkty
Kontakty

MAVE Plus s.r.o.
Pasteurova 10
Olomouc
Česká Republika

+420 777 888 981
Oblíbené